W naszej pracy wykorzystujmy najnowszy sprzęt i oprogramowanie, m.in.

Audatex

 

 

System Audatex do komputerowej kalkulacji szkód powypadkowych i kosztorysowania kosztów napraw. Jest to nowoczesny program umożliwiający rzetelne ustalenie kosztów naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych i / lub zamienników a także robocizny z zastosowaniem czasochłonności producenta pojazdu danej marki. Audatex jest narzędziem o szerokim zastosowaniu w środowisku branżowy, m.in. w ubezpieczalniach, warsztatach, urzędach skarbowych, sądach, w pracy rzeczoznawców i biegłych sądowych.

Eurotax

 

 

System Eurotax – umożliwia sporządzenie kosztorysu naprawy pojazdu z użyciem norm naprawczych producenta pojazdu, oryginalnych części i zamienników, a także ustalenie wartości rynkowej pojazdu, stosowany naprzemiennie z Audatexem.

InfoEkspert

 

InfoEkspert – komputerowy system do wyceny wartości pojazdów. Pozwala na profesjonalne dokonywanie wyceny pojazdu, a także pozostałości samochodu po kolizji (tzw. wraku) oraz określenie tzw. szkody całkowitej. Info-Ekspert jest głównym narzędziem obecnym na rynku polskim stosowanym przez rzeczoznawców i biegłych samochodowych, likwidatorów szkód i agentów w firmach ubezpieczeniowych. Znajduje zastosowanie w instytucjach finansowych, urzędach administracji państwowej (celnych, skarbowych itp.), u dealerów, w auto-komisach oraz innych instytucjach z branży motoryzacyjnej.

salutron

 

Miernik grubości lakieru SaluTron ComBi D3 – Fe, nFe jest przyrządem do nieniszczącego pomiaru grubości powłok (lakierniczych i innych) na metalach ferromagnetycznych oraz nie-ferromagnetycznych. Pomiar powłoki lakierowej pojazdu przy użyciu profesjonalnego sprzętu pozwala na sprawdzenie jakości wykonanej naprawy blacharsko lakierniczej. Umożliwia określenie zakresu dokonywanych wymian i napraw oraz sprawdzenie czy do naprawy użyto nowych -oryginalnych części, czy zamienników. Sprawdzenie grubości powłoki lakierowej pomaga określić czy pojazd uczestniczył w wypadku drogowym, co może być pomocne przy zakupie samochodu.

Dalmierz

 

 

– Dalmierz laserowy Leica Disto X310 – zapewniający dokładności pomiarów

łaty

 

 

Łaty geodezyjne wykorzystywane przy tworzeniu dokumentacji fotograficznej